Obejmując kierownictwo

obejmując kierownictwoCzasem się marzy o awansie, a czasem zupełnie odwrotnie, gdy właśnie on nadchodzi. Dla zaskoczonych to poważna decyzja, czy podjąć się wyzwania. Dla tych co na awans długo czekali nieoceniona duma i radość, zwłaszcza gdy zatrudnienie nie jest w tym samym miejscu co dotychczasowa praca.

Kiedy nigdy jeszcze nie byłeś kierownikiem a nagle nadarza się taka okazja nie ma się czego obawiać. Faktycznie stanowisko kierownika produktu może być rzuceniem na głęboką wodę, jednak dopóki nie spróbujesz nie przekonasz się czy sprawdziłbyś się w tej roli. Być może nawet nie podejrzewasz sam siebie, że dasz radę, tymczasem przełożeni zaobserwowali w tobie właśnie potencjał w tym zakresie.

By być dobrym kierownikiem produktu trzeba go przede wszystkim dobrze znać, ale również mieć do niego przekonanie i pomysł na jego promocję, upowszechnienie. Czasami pomysły na to co z produktem da się zrobić przychodzą z czasem. To rewelacyjny sprawdzian swoich możliwości i niesamowite wyzwanie. Mimo wszystko gdy czujesz ze to nie to i nie podołasz nie obawiaj się rezygnacji. Nie każdemu przecież pisane jest kierownicze stanowisko i duża odpowiedzialność zawodowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *