Pensja pensji nie równa

Moja pensja product managera nie jest stałym wynagrodzeniem, jakie co miesiąc otrzymuję za moją pracę, a posiada pewne rozbieżności zależne od tego, ile w danym miesiącu uda mi się zrobić i jak dobrze pracowałem ja oraz moje zespoły specjalistów ds. marketingu i promocji. I tak, w jednym miesiącu mogę zarobić mniej więcej od 5 do 10 tysięcy złotych brutto, jednak przez większą część roku moja pensja waha się w granicach 7 tysięcy złotych, kierownik ds. produktu Rzeszów.

37Zdecydowanie najgorszym miesiącem pod względem zarobkowym był wrzesień, w którym to udało mi się zarobić jedynie 4500 zł brutto. Muszę przyznać, że tak niska pensja podziałała na mnie jak kubeł zimnej wody, którego nigdy więcej wolałbym nie doświadczać, dlatego już w październiku wyniki moich zespołów znacznie się zwiększyły, a moja pensja wzrosła do 9 tysięcy brutto. Nawet prezes zauważył podwojenie się moich zarobków, co oczywiście skomentował na co miesięcznym posiedzeniu. Na moim przykładzie starał się udowodnić, że miesiąc gorszych wyników nie oznacza wcale, że nie nadajemy się do pracy w marketingu lub coś jest nie tak – wystarczy impuls do działania i wszystko może ulec znacznej poprawie.

Od października pracuję w miarę stabilnie, a moja pensja nie przechodzi już tak drastycznych wahań. Wczoraj na konto wpłynęło mi 5300 zł, co oznacza, że w poprzednim miesiącu zarobiłem około 7,5 tysiąca złotych brutto. Za takie pieniądze jestem w stanie utrzymać siebie i swoją rodzinę. Gdy dodamy jeszcze do tego pensję mojej żony, nasz miesięczny przychód robi wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *